Hakkımızda

Başaklı Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren Başaklı Lojistik Nakliyat olarak Irak/İran/Suriye başta olmak üzere Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa'ya nakliye hizmetleri vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışımızla, siz müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde kendi öz mal ve kiralık araçlarımızla karşılamaktayız.

Başaklı Lojistik 7/24 yük taşımacığımızda sizi bilgilendiriyor ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkarak hiçbir sorunla karşılaşmamanız için en iyi kadromuzla hizmet vermeye çalışıyoruz. Araçlarımız çıkış noktasından varış noktasına kadar size gerekli hizmeti ve bilgilendirmeyi yapmaktadır.

Çözüm Odaklı Çalışma Prensibi İle Yük Değil Güven Taşırız.

Uluslar arası Taşımacılık alanında taşımacılık sektörünün değişen dünyasında farklı bir bakış açısı yansıtma amacıyla, Hüseyin Kahraman liderliğinde yeni nesil İthalat İhracat anlayışı ve hizmetlerimizi dünyanın herhangi bir noktasından hizmet sunduğumuz alanlardaki tüm taşımacılık portföyünü size ulaştırmaktayız.

Başaklı Lojistik
Başaklı Lojistik

  • Amacımız;

    Sizin ihtiyacınız doğrultusunda taşımacılığımızı yaparak sizi hedeflediğiniz bölgeye ulaştırmak.

  • Misyonumuz;

    Değişimi yaşayarak herkesten farklı sıra dışı hizmetimiz ve anlayışımızla taşımacılık hizmetimizi size en güvenilir şekilde vermek.

  • Vizyonumuz;

    İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Satış öncesi ve sonrası tüm evrelerde çözüm ortağınız ve partneriniz olmak.